Bill Gates patrí medzi najbohatších jedincov na tejto planéte a to všetko vďaka jeho spoločnosti Microsoft, ktorá urobila Apple jednu veľmi nepeknú vec v osemdesiatych rokoch. Každopádne, Bill je človek, ktorý stále uznáva moderné technológie a venuje sa všetkým výdobytkom tohto sveta. Práve preto vás zrejme neprekvapí, že vypil pohár vody, vyrobenej z fekálií!

O čo vlastne ide?

Hneď po tom, ako ste si prečítali nadpis tohto článku ste si pomysleli, prečo by vlastne jeden z najbohatšich ľudí planéty niečo tak nechutné robil. Bill však nevypil fekálie, ale čistú vodu vyrobenú z fekálií a to je rozdiel! V následujúcom videu, ktoré bolo prednedávnom pridané na videokanál YouTube nám ukazuje Bill Gates úplne nový revolučný stroj, ktorý dokáže premeniť odpadovú vodu na pitnú. Tento stroj nesie názov Omniprocessor a svoje uplatnenie by si mohol nájsť napríklad v rozvojových krajinách, kde nie je dostatok vody a tak isto aj elektriny (áno, dokáže vyrábať aj elektrinu). Na konci tohto pár minútového videa nakoniec môžme vidieť produkt z tohto stroja, ktorým nie je nič iné ako pitná voda. Aj keď sa Bill príliš nepochlapil a z vody si len srkol (alebo to zahral), urobil tým skvelú reklamu niečomu, čo môže urobiť v budúcnosti dieru do sveta!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.