Aj napriek tomu, že Jablková novinka bude predstavená až za 6 dní, China Mobile už ponúka službu, vďaka ktorej si ho môžte predobjednať. Pokiaľ teda žijete v Číne a chcete mať svoj iPhone ako prvý, určite sa zastavte u tohto operátora!

Dve varianty na výber

Zdá sa, že operátorovi absolútne nevadí to, že Apple nový iPhone vôbec nepredstavilo. Dokonca sa dá predobjednať v dvoch variantoch! Ide konkrétne o menšiu, 4,7″ a väčšiu 5,5″. Na stránke China Mobile však nenájdete žiadne informácie či obrázky, týkajúce sa zariadenia. Dokonca ani to, kedy sa vlastne začne predávať. Podľa správ operátora by však malo ísť o stred septembra, čo len potvrdzuje doterajšie špekulácie.

iphone_6_1-still004
Nový iPhone by mal byť vyrábaný v až dvoch veľkostných variantoch! – svetapple.sk

Predobjednalo si ho už 33 000 ľudí!

Aj napriek tomu, že ponuka je k dispozícii len veľmi krátku dobu, využilo ju už 33 000 zákazníkov, no je jasné, že pokiaľ je táto správa už “stará”, tak v súčasnosti môžme  rátať s omnoho viac zákazníkmi. Samotná Čína predstavuje pre Jablkovú spoločnosť jeden veľký strategický trh. Iba spoločnosť China Mobile ma v súčasnej dobe zaregistrovaných okolo 700 miliónov zákazníkov. Teraz je teda otázne už len to, či bude Jablková spoločnosť schopná vyrobiť dostatočný počet nových zariadení na to, aby pokryla záujem svojich zákazníkov!

screen-shot-2014-08-25-at-3-03-21-am-png
Čína je pre Apple veľmi strategický trh! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.