V poslednej dobe nastal obrovsky ošiaľ so selfie fotografiami. To si zjavne uvedomili aj v spoločnosti Sony a predstavili  prvý selfie orientovaný telefón Xperia C3!

Fotoaparát z iPhone!

Práve Sony je spoločnosť, ktorá stoji za dokonalými fotoaparátmi, nachádzajúcimi sa v nových iPhonoch. O tom, že ide o jedny z najlepších na trhu, hádam niet pochýb, a tak ich využije aj táto spoločnosť vo svojom prvom smartfóne, orientovanom na selfie fotografie. Fotoaparát sa bude nachádzať na prednej strane telefónu pre dokonalejšie zábery. Zatiaľ nie je známe či rozlíšenie bude 5 alebo 8 megapixelov, určite však vieme to, že ide o ten istý čip, aký používa iPhone, a tak isto sa na prednej strane bude nachádzať aj led dióda, ktorá zvýši kvalitu fotiek v šere či absolútnej tme. Rovnaký fotoaparát sa však má nachádzať aj na zadnej strane telefónu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.