Prednedávnom sme písali o novom smartfóne s názvom Vivo X5 Max, ktorý zosadil z trónu najtenší smartfón sveta Oppo R5 s veľmi podobným dizajnom. V Oppo sa však nevzdávajú a predstavili vydarenú reklamu v ktorej prezentujú, že ich smartfón dokáže rozseknúť nakúsnute Jablko!

Sranda z Apple

Zariadenie od spoločnosti Oppo je tak tenké, že sa vám za jeho pomoci bez problémov podarí rozseknúť aj nakúsnuté jablko ( áno nebolo nakúsnuté len tak náhodou), no a potom aj melón či dokonca rozlúsknuť orech. Na marketing bola teda využitá veľmi malá hrúbka zariadenia, ktorá činí presne 4,85 mm. Pokiaľ sa Vám teda zdal váš iPhone 6 poprípade väčší model 6 Plus ako extrémne tenký, v tom pripade si predstavte, aký asi musí byť tenký tento čínsky smartfón. Okrem iného bolo vo videu demonštrované aj to, že sa s ním dá zabiť klinec či to, že po prejdení autom plne funguje. Popravde sme si však všimli, že došlo k ohnutiu! 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.