Pokiaľ si fanúšikom Applu a „hejtuješ“ všetko čo má v sebe nainštalovaný operačný systém Anroid, následujúce video ťa pravdepodobne veľmi poteší. Pokiaľ patríš medzi fanúšikov Android a naopak hejtuješ všetko čo jablková spoločnosť ponúka vo svojom repertoári, na video radšej ani neklikaj. O život v ňom príde vlajková loď spoločnosti Samsung a rovnako tak aj jeden z najpredávanejších Android telefónov.

Galaxy S6 vs. zverák

TechRax je známy predovšetkým svojimi ničiteľskými schopnosťami, kedy do technologického neba posiela nejeden nový iPhone, ktorý príde o svoju možnosť existencie po nejakom kreatívnom spôsobe ako ho zničiť. Mohli sme sa tu stretnúť už asi naozaj zo všetkým, avšak TechRaxovi to nestačí a okrem iPhonu sa v novom videu chystá zničiť ďalšie zariadenie! Je ním Samsung Galaxy S6 Edge v špeciálnej edícií, vďaka ktorej je na ňom vyobrazený Iron Man. Ako to však vyzerá vo zveráku? nepomáha ani superhrdina, a tak je toto zariadenie len ďalším telefónom, ktoré opustilo tento svet a zamierilo do technologického neba!

Prečítajte si tiež  Hľadáte Apple produkty za bezkonkurenčnú cenu? iSpot vám ich doručí rýchlo, lacno a aj na splátky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.