Samsung je spoločnosť, ktorá zvykne kopírovať svojich konkurentov. Naozaj málokedy máme možnosť počuť alebo vidieť niečo originálne aj od tejto spoločnosti, no dnes nastalo to „málokedy“. Samsung sa totiž rozhodol, že správu o diverzite svojich zamestnancov odprezentuje trochu ináč, a tak ju prerobil do rapovej skladby. 

Okrem klasickej správy aj videoklip!

Rap a spoločnosť, ktorá vyrába všetko od pračiek až po telefóny? Nejde vám to dokopy? Nebojte sa ani nám, no snaha sa cení. Samsung sa totiž rozhodol, že najnovšiu správu o diverzite svojich zamestnancov odprezentuje trošku iným spôsobom, ako po minulé roky, a tak dal možnosť známemu kórejskému reperovi šancu odprezentovať túto spravu aj pomocou hudobného videoklipu. Celá pieseň sa samozrejme nesie v štýle rapového žánru a trvá jeden a pol minúty. Originálne video však už bolo stiahnuté z YouTube samotným Samsungom, a tak tu máme len „re-upload“.  Podľa nás ide o veľmi zaujímavý, no relatívne kontroverzný spôsob prezentácie. Na druhu stranu však treba pochváliť Samsung minimálne za to, že prišiel s niečim novým! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.