To, že baterka v jablkovom telefónie nie je bohvie aká už vieme zrejme všetci. Častokrát sa totiž stáva, že nám nevydrží ani pol dňa a iPhone musíme opäť nabíjať. Práve z toho si robí srandu posledná reklama od Samsungu, ktorá popisuje majiteľov iPhonou ako objímačov stien!

„Nebuďte objímači stien“

Samsung si uťahuje z výdrže baterky v iPhone so svojim Galaxy S5. V reklame vystupujú zúfalí majitelia iPhonu, ktorí hľadajú na letisku akúkoľvek zásuvku, aby si mohli nabiť svojho jablkového miláčika! Bohužiaľ, musíme dať za pravdu Samsungu, všetci sme už túto situáciu zažili, a tak je naznačená kritika v  reklame  čiastočne odôvodnená. Majitelia Galaxy S5 si v kľude kráčajú po svete, ukazujúc novú funkciu Ultra Power Saving Mode spolu s možnosťou vymeniteľnosti batérie, ktorú iPhone neponúka. Ide však o niekoľkonásobné väčší telefón, a tak je celkom logické, že má aj lepšiu výdrž batérie. V prípade pripravovaného iPhonu 6 by sme sa však mali aj my dočkať lepšej životnosti počas dňa. Má byť totiž celkovo väčší ako 5/5S čo by malo pridať niekoľko hodín. Ide o podobný efekt ako pri iPade, ktorý môžte kľudne používať aj 3 dni na jedno nabitie, kedže má omnoho väčšiu batériu!

 

 

Prečítajte si tiež  32" Samsung monitor M8 kúpite vo výraznej zľave. Spolu s Macom mini pochová iMac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.