Horúce letné mesiace sú tu a vysoké teploty sa nevyskytujú len vonku, ale aj vnútri. Či máte horúco vo svojej kancelárii, spálni alebo akýchkoľvek iných priestoroch, pomôcť vám s tým môže výkonný ventilátor od Xiaomi, ktorý kúpite v zľave za fantastickú cenu. Má slušný výkon, nastavenia a dá sa ovládať cez iOS alebo Android (prostredníctvom Wi-Fi).

Inteligentný ventilátor Mi Smart Standing Fan 2 má jednoduchý a elegantný dizajn a nastaviteľnú výšku v rozmedzí od 625 – 1000 mm. Okrem toho ho môžete umiestniť aj na stôl. Ventilátor má k dispozícii širokú osciláciu až 140° a taktiež možnosť 39° naklonu hlavy. Jeho najväčším benefitom je ale to, že ho dokážete zapnúť, vypnúť a nastavovať cez mobilnú aplikáciu vo vašom smartfóne. Postačí vám len aplikácia, ktorá vám umožní zvoliť si jeden zo 100 režimov rýchlosti.

No a cena? Tá je veľmi výhodná. Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 sa štandardne predáva za 84,99 €, avšak teraz na ňom môžete čo to ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 67,9 €, čo je fantastická ponuka. Dávajte si ale pozor, aby ste si nezaobstarali verziu „Lite“, ktorá býva ešte o cca 10 – 20 € lacnejšia.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 sa spolieha na kvalitný BLDC jednosmerný motor, ktorý je veľmi stabilný a rovnako má dlhodobú životnosť. Taktiež sa môžete tešiť na výbornú úsporu energie pri vysokom, až 15 W výkone či tichú prevádzku. Ventilátor počas práce vydáva 58dB(A), vďaka čomu vás nebude rušiť pri spánku.

Za zmienku tiež stojí možnosť nastavenia časovača, či prítomnosť dvojvrstvových lopatiek, ktoré zabezpečia silnejší a zároveň jemnejší vánok, ktorý má maximálny dosah až 14 metrov. Počas leta je to neoceniteľné.

Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2
Zdroj: Xiaomi

Ak teda máte záujem o inteligentný ventilátor Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2, po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete za najvýhodnejšiu cenu na Slovensku.

Prečítajte si tiež  MacBook Air M2 padol na svoje cenové dno. V zľave je extrémne lacný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here