Nech už zapnete akýkoľvek počítač, takmer vždy sa na ňom objaví ikona so známym logom MS Office. Problémom však je, že keďže ho Microsoft predáva dosť draho, ľudia sa uchyľujú ku pirátskemu sťahovaniu. Pri tom však hrozí zhoršená kompatibilita, padanie systému alebo dokonca hackerský útok.

Pri internetovej spoločnosti Keysworlds sa môžete vyhnúť rizikovému pirátstvu, pretože ďalší predaj použitých licencií je legálny proces, ktorý sa riadi európskou legislatívou. Funguje to tak, že keď už spoločnosť svoju licenciu nepoužíva, odpredá ju spoločnosti Keysworlds za nízku cenu a spoločnosť Keysworlds ju pred ďalším predajom skontroluje. Na jej internetových stránkach nájdete rôzne ponuky na Microsoft Office alebo najnovšiu verziu systému Windows. Použité licencie sú dematerializované, čo znamená, že nevznikajú žiadne náklady na doručenie.

Počas výpredaja softvéru Keysworlds Office získate výraznú zľavu na licenčné kľúče pre Windows alebo MS Office. Udržujte svoj počítač aktualizovaný prechodom na najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu verziu operačného systému od spoločnosti Microsoft. Windows 10 štartuje na cene 5,03 € za PC! A keďže z neho môžete zadarmo prejsť aj na Windows 11, dokopy ušetríte závratných 58 %.

Na tieto zľavy nepotrebujete žiaden kód 

Pracujte ešte efektívnejšie vďaka poslednej verzii balíka Office 2021. Originálna cena tohto produktu sa pohybuje na úrovni cca 400 €. Teraz ho môžete získať v extrémnom cenovom zvýhodnení len za 29,99 €. A nezabúdajte, ponuka platí len do vyčerpania zásob. Pozrite si Keysworlds Office Software Sale.

Kúpte si Windows & Office ako zvýhodnený balík s – 58 % zľavou (kupón: Ebf58)

Prečítajte si tiež  iOS 11 a 69 nových Emoji!

Až – 58 % zľava na Microsoft Office (kupón: Ebf58)

Spoločnosť Keysworlds nepredáva len originálny Office alebo Windows ale aj množstvo iných softvérových nástrojov. Či už ide o programy série iObit alebo čokoľvek iné, vo všetkých prípadoch ušetríte desiatky či stovky EUR a naplno uspokojíte svoje potreby.

Počítačové nástroje a ďalší softvér (zľava aj bez kupónu)

Extra ponuka – lacnejšie ako lacné s – 52 % zvýhodnením (kód: Edo52)

Vzhľadom na stále rastúce výdavky a cenu ropy, ktoré sa v posledných rokoch dostali v dôsledku pandémie covid-19 a vojny na rekordnú úroveň sa snaží väčšina ľudí šetriť. Je preto potrebné nájsť skutočne lacných a hlavne spoľahlivých predajcov softvéru. Spoločnosť Keysworlds sľubuje 100 % záruku originality a okrem toho, že ponúka nízke ceny počas celého roka, často ponúka špeciálne akcie ako je tá dnešná! Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete preto získať za mimoriadne nízke ceny!

Spoločnosť Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho spoločnosť Keysworlds ponúka doživotný popredajný servis produktov tak, ako sme už písali vyššie.

Ak sa chcete o spoločnosti Keysworlds dozvedieť viac, môžete navštíviť nielen jej webovú, ale tiež si prečítať reálne recenzie používateľov na Trustpilot!

Kontakt na spoločnosť Keysworlds: support@keysworlds.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here