Pokiaľ by sme mali povedať, ktorá reklama bola v histórií Apple najlepšia, pravdepodobne by sme mali náročnú úlohu. Pokiaľ by však bola otázka, ktorá reklama bola najslávenejšia, odpoveď by bola viac-menej jasná. Bola ňou legendárna reklama „1984.“ Práve na túto legendu vytvorilo skvelú paródiu marketingové oddelenie spoločnosť  Ben & Jerry’s.

Paródia

Spoločnosť Ben & Jerry’s, ktorá sa zaoberá výrobou zmrzliny a iných produktov vytvorila jednoduchú paródiu na slávnu reklamu 1984, ktorá bola v časoch svojej najväčšej slávy určená pre propagáciu počítača Macintosh. Samozrejme, celková paródia je značne iná ako originálna reklama, no v mnohom sa zhoduje a my musíme povedať, že to chlapcom naozaj vyšlo. Práve preto sa teraz pohodlne usaďte a pozrite si krátke video, na ktorom sa pravdepodobne aj slušne zasmejete!


Prečítajte si tiež  Apple má problém s aplikáciou Peňaženka v iOS. Vieme, ako ho vyriešiť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.