To, že reklama sa dá robiť aj zábavnou formou si očividne povedali aj v Ubisofte a tak spravili jeden nevídaný prank na Watch Dogs!

Prank

Najnovší titul od Ubisoftu ktorý nesie názov Watch Dogs je považovaný za jednu z najočakávanejších hier na konzoly a počítače. Skvelý nápad propagácie formou „malého“ pranku (nachytávky) zaujal už množstvo ľudí po celom svete. Ako hlavná postava vo videu vystupuje obchodník, ktorý sa tvári ako opravár telefónov. Vo svojom obchode vyčkáva na zákazníka (potencionálnu obeť). Keď príde zákazník so svojim pokazeným telefónom, opravár ho vezme do kancelárie a za chvíľku sa vráti. Ešte stihne upozorniť na to, že okrem opravy si dovolil do neho nainštalovať jednu aplikáciu, ktorú začne prezentovať. Nasleduje veľký šok pre zákazníka. Aby ste s videa mali niečo aj vy, viac vám neprezradíme. Príjemné sledovanie 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.