Slúchadlá Glow. Moderné, zaujímavé, proste iné. Možno ak by ste sa na ne pozreli len rýchlo myslíte si, že svietia len preto, aby prilákali zvedavcov. Z časti máte určite pravdu. No keď sa skúsite priblížiť, zistíte, že ponúkajú toho oveľa viac.

Slúchadlá Glow ponúkajú jedinečný dizajn založený na najmodernejšej technológii, pričom sa dostali až na startupovú platformu Kickstarter.

- Reklama -

Slúchadlá Glow

Môžeme hovoriť o vstavanom laser light, teda o laserovom svetle, vďaka ktorému svietia. Ide o technológiu Fibrance vyvinutú  spoločnosťou Corning, ktorá vyniká najmä vďaka kryciemu sklu Gorilla Glass. Slúchadlá sú nesmierne odolné nakoľko disponujú optickým vláknom a môžete ich ohýbať ako sa vám len zachce. Dokonca pri ohýbaní nestratia ani svoju svietivosť, vďaka čomu ide o ideálny materiál pre tieto slúchadlá.

Slúchadlá Glow

Nájdete tu aj zabudovaný snímač rýchlosti tepu, ktorý doslova rozpulzuje svietiace kábliky. No to nieje zďaleka všetko. Na slúchadlách je umiestnený aj ovládač, pomocou ktorého môžete meniť hlasitosť, prijať a položiť hovor, aktivovať Google Now či poslúžiť ako spúšť pre fotoaparát. Slúchadlá sú takisto špeciálne upravené pre fungovanie na Androide, o čom hovorí aj implementácia ovládania pre Google Now.

Ak by ste mali záujem a chceli by ste si ich zakúpiť prípadne podporiť projekt, navštívte stránku projektu na Kickstarter. Dostupné by mali byť až v júli 2015 a ich cena by mala byť približne 149 dolárov. Môžu byť buď v modrej, zelenej alebo červenej variante.

Tento článok bol prevzatý z partnerského webu itspecial.sk

- Reklama -
Mladý chalan, ktorý rád podniká (odvážne kroky) hlavne vo svete internetovo-biznisovom. Momentálne spolumajiteľ, obchodník, marketér, editor a sporadický autor na svetapple.sk.