Pokiaľ používate Steam, pravdepodobne sa pre vás včerajším dňom začali predčasné Vianoce. Ohlásený bol totiž už klasický jesenný výpredaj hier, ktorý ako už dobre poznáme Steam, je naozaj štedrý. V zľave je totiž dostupných až neskutočných 5673 titulov, čo môže bez problémov zapríčiniť, že si nebudete vedieť vybrať. Skrátka budete vyzerať, ako „maniačka“ pred pultom, plným značkových kabeliek za polovičnú cenu!

AAA aj jednoduchšie tituly!

Hneď, ako ste prečítali číslicu 5673 ste pravdepodobne zistili, že všetko nebudú len špičkové AAA tituly. Veď toľko sa ich ani zďaleka na trhu nevyskytuje. Zvyšné tisíce hier budú tvoriť tituly, ktoré sú omnoho jednoduchšie, ako napríklad Battlefield 4 či Bioshock 3. To však vôbec nemení nič na fakte, že zľavy budú naozaj výrazné a zo Steamu si budete môcť zakúpiť v zľave niekoľkonásobne viac hier, ako ste schopní prejsť za celý život! Akcia začala už včera, teda 26. novembra a potrvá až do 2. decembra. Nezostáva vám teda nič iné, ako skontrolovať bankový účet a začať nakupovať! Zabudli sme dodať, že názov tejto jesennej akcie bude „Exploration Sale“.

- Reklama -

steam

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.