Film, ktorý natáča Universal Pictures nie je jediným filmom, ktorý bude mať premiéru počas tohto roka a bude zachytávať Steva Jobsa! Nový film s názvom Steve Jobs: The Man in Machine bude mať premiéru už počas tohtoročného filmového festivalu SXSW (South by SouthWest). Prečítajte si viac informácií!

Steve Jobs: The Man in the Machine

Nový film, o Stevovi Jobsovi, ktorého natáčanie končí v týchto dňoch a už sa len dolaďujú posledné úpravy prinesie režisér Alex Gibney už počas tohtoročného filmového festivalu SXSW, ktorý sa koná od 13. do 21. marca. Oscarový režisér sa rozhodol, že natočí dokument o tomto veľkom človeku, ktorý bude zachytávať jeho cestu z garáže až po šéfa obrovskej spoločnosti Apple. Tento film by mal byť naozaj zaujímavý a podľa režisérových slov sa máme na čo tešiť. Stačí teda už len počkať niečo vyše mesiaca a máme tu úplne nový film alebo lepšie povedané dokument o veľkom vizionárovi Stevovi Jobsovi!

- Reklama -
Steve Jobs - svetapple.sk
Steve Jobs – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.