O ďalšom filme, ktorý bude predstavovať príbeh Steva Jobsa a jeho firmy Apple, sme už písali veľakrát. Prednedávnom sme vám však priniesli informácie o jeho hereckom zastúpení, kde sme sa dozvedeli, kto si veľkého vizionára a jeho kolegov, dcéru či iné postavy zahrá. Pozrite sa, ako vyzerá Steve Jobs stvárnený Michaelom Fassbenderom!

Michael Fassbender ako Steve Jobs

Popravde vám povieme, že sme si nevedeli predstaviť, ako by asi vyzeral tento herec v roli Steva Jobsa, ktorá je doslova kľúčová pre tento film, keďže sa točí práve okolo neho. Dnes sa na internet dostali prvé fotografie z natáčania a my si môžme pozrieť, ako vyzerá Steve Jobs v podaní Michaela Fassbendera. Hneď na prvý pohľad musíme skonštatovať sklamanie, keďže herec sa na Steva príliš nepodobá (minimálne nie tak ako Ashton Kutcher). Čo myslíte, sadne Michaelovi Fassbenderovi rola Steva Jobsa?

Prečítajte si tiež  Apple vyvesil vlajku ako pravý pirát, prečo?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.