Ak si chcete kúpiť nový televízor, ktorý bude dostatočne veľký a zároveň ponúkne vysoké 4K rozlíšenie namiesto zastaralého FullHD za rozumnú cenu, dnes vám ukážeme zariadenie, ktoré je pre vás ako stvorené. Tento 55″ televízor od Hisense má celkovú uhlopriečku 139 cm a vďaka extrémne nízkej cene ho kúpite lacno.

Spomínané 4K rozlíšenie ponúka dokopy až 8 miliónov pixelov, vďaka čomu si na veľkej ploche bez problémov užijete najjemnejšie detaily v tej najvyššej možnej kvalite. Televízor má tiež moderný operačný systém VIDAA, ktorý podporuje aplikácie ako Netflix, YouTube, Disney+, Apple TV+, Voyo a ďalšie. Hisense sľubuje aj 3D zvukové zážitky a podporu pre Dolby Audio.

Fantastickou správou je, že 55″ televízor Hisense s označením 55A6BG patrí medzi najdostupnejšie zariadenia svojho druhu na našom trhu. Jeho štandardná cena je 379 €, avšak po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky, kde zaň zaplatíte len 329 €. Mať za takúto sumu 139 cm obrazovku so 4K rozlíšením sa jednoducho oplatí. Dvojnásobne to platí, keď vám dokáže ponúknuť aj herný režim, v rámci ktorého je oneskorenie vstupu znížené až o 20 ms.

Hisense 55
Zdroj: Hisense

Televízor od Hisense tiež ponúka špeciálnu funkciu pre sledovanie športového prenosu, ktorý vie automaticky rozoznať. Akonáhle sa tak stane, prepne sa do špeciálneho módu, v rámci ktorého sa vám bude snažiť sprostredkovať pocit, ako by ste práve sedeli niekde na štadióne.

Vyzdvihnúť tiež musíme prítomnosť technológie UHD Upscaler, ktorá pomocou AI automaticky nastavuje sledovaný obraz v reálnom čase a zároveň upravuje jeho kvalitu a podporu Wi-Fi 6 či Bluetooth. Medzi nevýhody naopak patrí priemerné audio či 50 Hz obnovovacia frekvencia. Tá je však v tejto triede štandardom.

Alternatíva od TCL s ešte väčšou, až 58″ obrazovkou 

TCL 58"
Zdroj: TCL

Pokiaľ by ste 55″ televízor od Hisense z akéhokoľvek dôvodu nechceli a dôverujete skôr značke TCL, na trhu je ešte jedna zaujímavá ponuka, v rámci ktorej môžete získať väčší televízor s uhlopriečkou až 147 cm. Vyrába ho spoločnosť TCL.

Toto zariadenie taktiež podporuje množstvo zaujímavých funkcií a beží v ňom inteligentný operačný systém Google TV. Jeho bežná cena štartuje na úrovni 400 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete už od 345 € a to je výborný ponuka.

V tomto prípade tiež dostanete o málo silnejšie reproduktory, no opäť by ste nemali očakávať žiadne zázraky. Je to skrátka úplný štandard. Na druhej strane, za takúto cenu vám 58″ TCL TV poskytne množstvo zábavy vo vynikajúcej 4K kvalite a to z nášho pohľadu stojí za zváženie. Rozhodnutie, pre ktorý televízor sa vo finále rozhodnete ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 9 kúpite v zľave za extréme výhodnú cenu: Majú všetko, čo potrebujete
Môže ťa zaujímať
- Reklama -