Internet je obrovské miesto, kde sa dennodenne stretávajú cez svoje mobilné zariadenia či počítače miliardy ľudí, ktorí sú neustále online. Na takto veľkej sieti sa toho odohrá za jednu minútu naozaj veľa, no konkretizovať to len tak z ruky by bolo asi príliš náročné. Presne na to je tu ale jeden vynikajúci obrázok od spoločnosti DOMO, ktorý ti ukáže čo sa na tom internete vlastne stihne udiať za jednu jedinú minútu! 

Čo sa stihne na internete za jednu jedinú minútu?

Internet je najväčšia sieť na svete a v súčasnej dobe ho ľudia používajú prakticky na čokoľvek. Ukladajú si tu súbory, komunikujú s inými ľudmi či nachádzajú odpovede na svoje problémy zo všedného života. Najnovší obrázok od spoločnosti DOMO, ktorý sa len tak mimochodom vynikajúco podaril, zachytáva to, čo sa stihne na internete udiať za jednu jedinú minútu.

Možno by si ani neveril, že na YouTube je každú jednu minútu nahraných približne 300 000 hodín videa, na Facebooku sa stihne rozdať  4 166 667 lajkov a na Twitteri sa rozošle neskutočných 347 222. Udeje sa teda toho naozaj veľa. Viac ti už pravdepodobne prezradí podarená infografika. Len tak mimochodom, aby sme nezabudli predstaviť samotnú spoločnosť DOMO, ktorá tento podarený obrázok urobila. Ide o mladú startupovú firmu, ktorá sa zaoberá biznisom, no predovšetkým sa zameriava na online biznis. Následujúce údaje sú výsledkom zozbieraných údajov za posledné roky.

Prečítajte si tiež  Žeby Apple predstavil iPhone SE 4 skôr, ako si myslíme? Možné to je
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.