Rozhodli sme sa, že budeme pripravovať každý týždeň originálnu zľavu na iPhone príslušenstvo v spolupráci s internetovým obchodom iPhoneDoplnky.eu. Každý týždeň tak môžeš získať super zľavu na super produkt. 

Dnešná zľava je 12%, produkty nájdeš tu. Uplatniť si ju môžeš pod kódom: L3WD8 

- Reklama -

Selfie tyč AVO

Selfie tyč AVO je menších rozmerov, takže je ľahko prenositeľná, avšak predĺžiť ju môžete až na 50cm. Pomotocu tejto tzv. Selfie Stick pre smartphone sa do jedného záberu zmestí viac ľudí a viac prvkov v pozadí, takže vašim fotografiám už nebude nič chýbať. Tento doplnok je určený všetkým cestovateľom, dovolenkárom a najmä milovníkom jedinečných záberov.

Do úchytu na konci tyče môžete upevniť telefón so šírkou od 5,5cm do 8cm. Na rukoväti sa nachádza tlačítko pre ovládanie spúšte fotoaparátu, je však potrebné k telefónu pripojiť 3,5mm jack konektor, ktorý je na konci Selfie tyče. Zložená tyč má len 17,5cm a môžete ju predĺžiť až na 50cm. Zachyťte nové originálne fotografie a nenechajte si ujsť žiadny detail. Využite toto príslušenstvo pre posunutie vašich Selfie fotografií na vyššiu úroveň.

Špecifikácia:

– možnosť osadiť telefón so šírkou od 5,5cm do 8cm

– pripojenie spúšte fotoaparátu prostredníctvom 3,5mm jack konektora

– nastaviteľná teleskopická tyč

– malé kompaktné rozmery

– možnosť predĺžiť tyč na dĺžku 50cm

Selfie tyč - svetapple.sk

 

Selfie tyč ICHIC

Teleskopická tyč s Bluetooth ovládaním spúšte poskytne vašim Selfie fotografiám úplne nový rozmer. Pomotocu tejto tzv. Selfie Stick pre iPhone (aj iné smartphony) sa do jedného záberu zmestí viac ľudí a viac prvkov v pozadí, takže vašim fotografiám už nebude nič chýbať. Tento doplnok je určený všetkým cestovateľom, dovolenkárom a najmä milovníkom jedinečných záberov.

Nastaviteľná teleskopická tyč, kĺb pre nastavenie náklonu, jednoduché upevnenie smartphonu a Bluetooth ovládanie spúšte robia z tohto zariadenia praktický doplnok. Zachyťte nové originálne fotografie a nenechajte si ujsť žiadny detail. Využite toto príslušenstvo pre posunutie vašich Selfie fotografií na vyššiu úroveň.

Špecifikácia:

– kompatibilné s Bluetooth 3 a vyššie, napr.:

Apple – iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad mini 2/3, iPhone 5/5s, iPhone 5c, iPhone 6, iPhone 6 Plus

 

– aktivovanie spúšte prostredníctvom Bluetooth tlačidla na rukoväti

– nastaviteľná teleskopická tyč

– kĺb pre nastavenie náklonu

– nabíjanie cez USB (kábel súčasťou balenia)

ICHIC - svetapple.sk

ICHIC - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.