Spoločnosť Epic Games urobila jeden veľký radikálny krok, ktorý jej zabezpečí zaručený zisk! Ponúkla svoj Unreal Engine 4 úplne všetkým, úplne zadarmo. Nejde o žiadnu beta a ani demo verziu ale plnú verziu ich Enginu. Pokiaľ by vaša hra dokázala zarobiť viac ako 3000$, spoločnosť si nárokuje 5% z vášho zisku!

Unreal Engine 4

Spoločnosť Epic Games sa rozhodla urobiť naozaj veľkú vec, vďaka ktorej zabezpečila možný úspech aj menej zdatným či skúseným používateľom, ktorý by sa chceli naučiť tvoriť hry v ich Unreal Engine 4. Všetko, čo vlastne musíte urobiť, je navštíviť stránku unrealengine.com, kde si zvolíte, či chcete verziu pre Windows alebo OS X (vpravo hore sa nachádza tlačidlo „Get Unreal“).

- Reklama -

Na stránke sú pre používateľov dostupné aj rôzne návody a tutoriály, ktoré by vás mohli v tomto engine naučiť pracovať. Ako však na tom zarobí spoločnosť Epic Games? Jednoducho. Pokiaľ chete používať ich Engine, musíte odsúhlasiť, že pokiaľ dosiahnete z danej aplikácie 3000$ zisk, spoločnosť si nároku 5% z vašich ostatných ziskov. Na prvý pohľad sa to môže zdať ako nič, no pokiaľ niekto vytvorí úspešnú aplikáciu, Epic Games môže zarobiť aj niekoľko miliónov dolárov!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.