Každý, kto má v práci tak trošku zhon a urobí veľa kilometrov v podstate každý deň určite dobre vie, že autonabíjačky sú nutnosť. Akonáhle sa ti telefón vybije, nemáš miesto a hlavne čas, kde by si si ho nabil. Lepšie je ho zapojiť na káblik do auta a nechať nabíjať priamo v ňom, no nie? Problémom môže byť to, kde takúto nabíjačku, ktorá má určitú kvalitu kúpiť za dobrú cenu. My to vieme a vďaka nám a zľavovému kódu HU5X ušetríš na autonabíjačke až 20%. Stačí zájsť na túto stránku!

Ušetri 20%! Zľava na autonabíjačky (od 2.5-8.5)

Nabíjanie telefónu priamo v aute je v dnešnej dobe v podstate samozrejmá vec. Každý človek, ktorý si nemá kde nabiť telefón nabíja práve vo svojom tátošovi. Problémom je ale to, že nabíjačky poväčšine pochádzajú z lacných Čínskych webov a prichádza riziko napríklad skratu či nedajbože požiaru. Áno, ani nabíjačky nie sú všetky rovnaké a mal by si si dávať pozor na to, čo kupuješ.

- Reklama -

Nasledujúci týždeň si môžš kúpiť pomerne zaujímavú a hlavne bezpečnú nabíjačku značky XQISIT s 20% zľavou v spolupráci s E-shopom www.iPhonedoplnky.eu. Tento produkt vyzerá dobre aj po dizajnovej stránke, nie je to žiaden nechutný kúsok čierneho, lacného plastu, no a má samozrejme LED diódu, ktorá indikuje nabíjanie. Okrem toho má ale aj ochranu proti skratu, takže sa nemusíš báť, že sa niečo stane.

Je kompatibilná prakticky s každým iPhonom, iPadom či iPodom, ktorý kedy Apple vyrobilo a jediné čo k nej potrebuješ Lightning kábel, ktorý zoberieš z domu. Len tak mimochodom, nabíjačka je aj kvalitná, vydrží ti teda určite dlhšie ako lacné atrapy, ktorých životnosť býva len pár mesiacov. Ak máš záujem, navštív jeden z uvedených linkov a použi zľavový kód: HU5X dostaneš príjemnú zľavu, 20%!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.