Bývalý majiteľ hudobného giganta Beats Music Dr.Dre bol prednedávnom vyzvaný do Ice Bucket Challenge samotným Timom Cookom, súčasným majiteľom spoločnosti. Výzvu splnil a nominoval naozaj zaujímavé osobnosti!

Už aj Dr.Dre

Určite aj vás bavia videá rôznych celebrít, ktoré sa rozhodli podporiť dobrú vec a vstúpili ako nominované do Ice Bucket Challenge. Ide o to, že sa snažia dostať do povedomia chorobu ALS tým, že sa dobrovoľne polejú vedrom ľadovej vody. Medzi nimi sme už mohli vidieť aj také mená ako Tim Cook, Bill Gates, Cristiano Ronaldo či Satya Nadella. Po novom sa do zoznamu týchto ľudí zaradil aj bývalý majiteľ hudobného gigantu Beats Music, ktorý sa zároveň jeho predajom stal najbohatším reperom vôbec. Áno hovoríme o samotnom Dr.Dre, ktorý bol do tejto výzvy nominovaný súčasným CEO Jablkovej spoločnosti Timom Cookom, ktorý túto výzvu splnil na domovskej pôde Apple. Aj napriek tomu, že Dr.Dre zo svojim videom meškal, predsa sme sa ho dočkali a zároveň v ňom nominoval tri veľmi zaujímavé mená. Ide konkrétne o Eminema, Kendricka Lamara a to najlepšie nakoniec, Snoop Doga (Liona). No zdá sa, že Ice Bucket Challenge bude ešte veľmi zaujímavý 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.