Každý hráč, ktorý používa Steam určite vie, že sa niekoľkokrát do roka objaví príležitosť na hranie obľúbených titulov za naozaj nízke ceny. Totiž na Steame sa pravidelne objavujú rôzne akcie či výpredaje, ktoré vám umožnia kúpu množstva nových titulov za cenu jedného. Zajtra by sa mal začať jesenný výpredaj, no nezabúdajte ani na Black Friday!

Už zajtra

Určite sa medzi našimi čitateľmi objavia aj takí, ktorí zvyknú hrať hry, zakúpene zo Steamu. Ani sa im nečudujeme, pokiaľ sú totiž zľavy, ceny môžu byť naozaj príjemné. Navyše, ak sa ešte blíži „čierny piatok“, a teda obrovský výpredaj všetkého možného počas jedného dňa, treba si pripraviť naše bankové kontá. Na Steame by mal totiž začať jesenný výpredaj hier už zajtra o 19:00 nášho času a trvať bude do 1.decembra. Ide teda o relatívne pekný spôsob, ako si vytvoriť predčasný Štedrý večer. Hráči, ktorí dlho čakali, kým sa nad nimi vyhliadnutými titulmi objaví zľava, by teda mali v posledných dňoch zbystriť pozornosť!

- Reklama -

Dávajte však pozor, aby sa vám na Steame neobjavilo niekoľko desiatok titulov, ktoré nebudete nikdy hrať! 😀

ss

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.