Spoločnosť Samsung je jednoznačne spoločnosťou, ktorá si v prípade svojej tohtoročnej vlajkovej lode nemôže dovoliť žiadnu chybu a tak si dáva „načas“ aj s jej predstavovaním. Podľa uniknutých informácií Samsung dokonca ani nevie, ktorý z mnohých prototypov nakoniec vyberie do výrobnej podoby!

2. Marca

Dnes už oficiálne vieme, kedy juhokórejský gigant, ktorý okrem toho, že je najväčší rival Apple, dodáva procesory do nových iPhonov predstaví svoju najnovšiu vlajkovú loď, ktorá by nám, minimálne podľa jeho slov, mala vyraziť dych! Reč je ako ináč o Samsungu Galaxy S6 a teda nástupcovi modelu S5. Keďže ide prakticky o vlajkovú loď, ktorá má vzdorovať predajom najúspešnejšieho smartfónu vôbec (skúste hádať, o akom smartfóne práve hovoríme), musí ponúknuť unikátne funkcie, výkon, výdrž batérie no a samozrejme to najhlavnejšie, na čo podľa nášho názoru prišli v Samsungu až minulý rok po predstavení modelu Alpha, musí priniesť nádherný dizajn. Aj keď sa vraj o ňom dlhodobo špekuluje, nikto presne nevie, čo nám Samsung nakoniec predstaví a vraj to nevie ani samotná spoločnosť. Testujú viacero prototypov a na novom zariadení si dávajú záležať zrejme rovnako, ako na prvom modeli Samsungu Galaxy S. Každopádne všetko sa ukáže už v najbližších mesiacoch, kedy nám Samsung ukáže jeho celoročnú snahu o to, pokryť trh so smartfónmi, je sa teda na čo tešiť!

Prečítajte si tiež  Samsung sa chystá spoplatniť AI v smartfónoch Galaxy S24: Od tohto roku nemá byť zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.