V dnešnej dobe mávajú už aj výrobcovia komponentov do zariadení v ponuke svoje vlastné smartfóny. Nehovoríme teraz o Samsungu, ktorý vyrába čipy do iPhonov a iPadov, ale o omnoho menších spoločnostiach akou je aj napríklad Desay, ktorá sa zaoberá výrobou batérií pre iPhone. Prednedávnom predstavila svoj nový smartfón a ten dokonca ponúka zafírové sklíčko! 

Desay Magical Mirror X5!

Nové zariadenie, ktoré výrobca komponentov predstavil, nie je takmer ničím výnimočným a na trhu sa zaradí medzi smartfóny spoločnosti Xiaomi a podobne, keďže jeho cena je približne 160$. Toto zariadenie však nie je vôbec zlé a ponúka niečo, čo sa naopak nepodarilo Apple minulý rok použiť pri iPhonoch. Ponúka zafírové sklíčko, ktoré je omnoho odolnejšie, ako to, čo je v iPhone 6/6 Plus. Tento smartfón má aj celkom prívetivý dizajn a podľa zistených informácií aj celkom kvalitný 13Mpx fotoaparát, ktorý sa nachádza na zadnej strane. O výkon by sa mal postarať štvorjadrový procesor MediaTek a selfie budete fotiť na prednú 5Mpx kameru. Celé zariadenie je akoby stvorené pre čínsky trh, kde podľa doposiaľ zistených informácií aj zostane. Tým, že ho spoločnosť predstavila, nevystavuje pre Apple v podstate žiadnu hrozbu a tak sa nepredpokladá, že cupertinsky gigant rozviazal s firmou, ktorá dodáva batérie spoluprácu!

- Reklama -
Desey-svetapple.sk
Desay-svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.