Jeden z najkontroverznejších a najinšpiratívnejších vizionárov súčasnosti sa stal už po šiestykrát otcom. Jeho ďalšieho potomka mu porodila speváčka Claire Elise Boucher. Novinársky svet chcel okamžite vedieť, ako sa toto dieťa volá. Elon Musk však odpovedal relatívne prekvapivo – „X AE A-12 Musk“. Čo to presne znamená?

„X AE A-12 Musk“

Podobný krok sme síce od Elona Muska nečakali, no nijakým spôsobom nás neprekvapil. Človek, ktorý je schopný nechať rozbiť okno na nezničiteľnom Cyber Trucku v priamom prenose, nie je len vizionárom ale v prvom rade dobrým marketérom. Spôsoby, akými na seba dokáže upútať pozornosť sú vždycky prekvapivé a meno dieťaťa označené „nezmyselnými“ písmenami a číslami patrí medzi ne.

"X AE A-12 Musk" - toto je meno dieťaťa, ktorého je otcom Elon Musk! Čo to presne znamená?
„X AE A-12 Musk“ – toto je meno dieťaťa, ktorého je otcom Elon Musk! Čo to presne znamená?

Zaujímavé je to, že X AE A-12 Musk nemá žiadne pridelené pohlavie. Dvojica sa rozhodla, že si ho v budúcnosti bude môcť vybrať sámé. No hoci bolo toto meno niekoľko dní tajomstvom, dnes už máme vysvetlené, čo to má vlastne znamenať:

  • X = Neznáma premenná
  • Æ = „Ai po elfsky“ (láska alebo umelá inteligencia)
  • A-12 = Odkaz na lietadlo Lockheed A-12, ktoré bolo predchodcom lietadla SR-17 (obľúbené lietadlo Elona a Grimes). Grimes vo svojom príspevku uviedla, že nemá žiadne zbrane, žiadnu obranu ale len rýchlosť. To mu dáva najlepšie predpoklady na to, aby bolo skvelé v boji, no zároveň nenásilné.
  • A – Samotné písmeno A má ešte jeden význam a to konkrétne slovo „Archaniel“. Grimes uvádza, že sa jedná o jej obľúbenú pesničku, ktorá však nebola úplne špecifikovaná.

Hold, vyzerá to tak, že táto dvojica nemá rada zaužívané veci a svoje dieťa chceli pomenovať trochu netradične. Otázne ale ostáva, aké to bude mať X AE A-12 Musk na úradoch alebo v škole…

Prečítajte si tiež  Na budúce Macy nenainštalujete Windows!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.