Popularita spoločnosti Xiaomi stále narastá čo sa jednoznačne podpisuje aj pod predajné úspechy tejto spoločnosti. V Indií sa im totiž podaril naozaj nevídaný úspech! svoj nový phablet totiž vypredali za neskutočných 6 sekúnd!

50 000 kusov = 6 sekúnd

O tom, že sa spoločnosti Xiaomi darí vie hádam každý! Najnovšie prognózy dokonca hovoria, že čoskoro pokryje väčšinu trhu s mobilnými zariadeniami, čo sa vôbec nemusí zdať ako nereálne. Práve naopak, ide o veľmi pravdepodobný scenár tejto spoločnosti, čo potvrdzuje aj jej najnovší úspech. Svoj phablet Redmi Note sa jej totiž podarilo na indickom trhu vypredať do 6 sekúnd od začatia predaja. Na tomto čísle by teoreticky nemuselo byť nič zvláštne keby nebolo predaných celých 50 000 kusov o čom nás pomocou svojho Twitter účtu informoval Viceprezident spoločnosti Hugo Barra, ktorého sme v minulosti mohli poznať aj ako viceprezidenta Androidu. Za úspech tohto phabletu sa samozrejme podpísala jeho cena, ktorá sa v Indií pohybuje na úrovni v prepočte 115€. Pokiaľ by ste mali o toto zariadenie záujem u nás na Slovensku, pripravte si približne dvoj násobnú čiastku! 🙂

- Reklama -
Xiaomi Redmi Note - svetapple.sk
Xiaomi Redmi Note – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.