Už onedlho si budeme môcť užiť video naozaj naplno, YouTube totižto čoskoro povolí prehrávanie videí pri frekvencií 48 a 60 fps!

„48“ a „60“ fps

YouTube momentálne ponúka prehrávanie videí vo filmových 24 fps. Určite si teraz vravíte, že to ľudskému oku bohato stačí a konečný výsledok je vidieť len pri spomalených záberoch. Nie je to však celkom tak. Pri počítačových hrách vyššie fps oceníte. Predsa len je v tom vidieť rozdiel, kedy hra pôsobí omnoho prirodzenejším a plynulejším dojmom ako pri klasickej frekvencií 24 fps. Videa sú uvedené pod textom nižšie. Pustite si ich však minimálne v 1080p, pretože 60 fps funguje len v tomto rozlíšení.

Ďalšie YouTube novinky

Aplikácia Creator Studio, dostupná len preAndroid (Pre iOS sa už pripravuje), umožňuje spravovať vaše videá, sledovať štatistiky a ďalšie funkcie.

Nová forma financovania YouTube kanálov  –  Ide o niečo čo by mohlo tvorcov videí posunúť do úplne nových výšin!

Knižnica zvukových efektov a skladieb sa po novom rozšírila až na 7500 zvukových stôp!

Taktiež pribudnú nové formy titulok, zoznamov a prekladov.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.