YouTube je najväčší videoportál sveta. Práve preto vytvára pravidelne od roku 2010 špeciálne „Rewind“ video za daný rok, v ktorom sa nachádzajú paródie tých najlepších videí, ktoré sa na portáli ukázali. Toto špeciálne video pre tento rok už samozrejme stihlo vzniknúť, a tak si ho môžte pozrieť aj vy!

YouTube Rewind 2014

Už od roku 2010 umiestňuje YouTube každoročne špeciálne video, v ktorom sa nachádzajú paródie na tie najlepšie videá za daný rok. Okrem toho však zobrazuje aj špeciálny rebríček, v ktorom sa môžte dozvedieť, ktoré video bolo v akej krajine tým najpopulárnejším. Google a teda spoločnosť, ktorá samotný YouTube už od roku 2006 vlastní opäť preukázala, akú má silu, keď dokázala len za necelých 48 hodín dosiahnuť až 22 miliónov zobrazení a to bez akékoľvek reklamy. Ktoré video za tento rok sa najviac páčilo vám? 🙂

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.