Spoločnosť Zboard predstavila nový produkt, ktorý doposiaľ nemal obdoby. Predstavila elektrický skateboard, ktorý dokáže na jedno nabitie prejsť trasu 25 či 38 kilometrov! Do veľkých miest je toto doslova ideálnym dopravným prostriedkom!

Jedná sa o skateboard Zboard 2. Čím je tento skate jedinečný?  Jedná sa totiž o prvú sériu elektrických na váhu citlivých skateboardov. Nuž a  nie sú to nejaké béčka.

- Reklama -

Zboard 2 sa dodáva v dvoch modeloch. Model Blue má dojazd úctyhodných 25 kilometrov,  a doba dobitia je 90 minút. Dojazd modelu Pearl je  38 kilometrov.

Projekt Zboard 2 odštartoval na Indiegogo a  pre beckerov budú prvé kúsky dodávané v júny. Cena modelu Blue je 899 dolárov a cena modelu Pearl je 1,199 dolárov.

20150106033144-side-by-side-boards-for-IGG

Projekt cez Indiegogo zatiaľ naraisoval nejakých 84,107 dolárov, avšak  potrebuje ešte ďalších 50 000 dolárov. Podrobnejšie informácie nájdete n ich stránke na Indiegogo

Zdroj: itspecial.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.