Pokiaľ si zaobstaráte Microsoft Office 2021, pôjde o jednorázovú platbu, vďaka ktorej tento kancelársky balíček môžete používať prakticky navždy. Jeho súčasťou sú legendárne programy, ako Microsoft Word, Excel, PowerPoint a mnoho ďalších aplikácií pre počítače s operačným systémom Windows alebo Mac.

Za zmienku stojí, že Office 2021 ponúka pravidelné bezpečnostné aktualizácie a zlepšuje možnosti spolupráce viacerých osôb. Staršie verzie balíka Office síce tiež umožňujú spoluprácu viacerých osôb, ale neumožňujú spoluprácu v reálnom čase.

Slúži na to funkcia spoluautorstva, vďaka ktorej už nemusíte osobitne ukladať svoje dokumenty, aby sa na ne mohol pozrieť niekto iný. Jasne vidíte, kto a kde vykonal zmeny v dokumente, vďaka čomu zefektívnite svoju prácu.

Z vlastnej skúsenosti môžeme spomenúť, že moderná funkcia anotovania s funkciou synchronizácie v reálnom čase do určitej miery nahrádza finálnu prezentáciu projektov. Samozrejme, nedá sa to uplatniť vždy a všade.

Pokiaľ vás tieto informácie zaujali, máme pre vás skvelú správu. S dnešnou zľavovou akciou získate originálny Office 2021 len za 24,99 €, ktorý môžete používať doma alebo v práci. Je to kompletný balík, ktorý pokryje všetky vaše pracovné, študijné a osobné potreby. Ak máte navyše viac počítačov, spoločnosť Keysworlds ponúka aj rôzne zľavové kombinácie, ktoré sa vedia dostať aj na čiastku 12,99 € za PC! Povedzte svojim priateľom a kolegom, aby sa tejto špeciálnej ponuky zúčastnili spoločne s vami a ušetrite množstvo peňazí.

58% zľava na Office 2021 Professional (kód kupónu: Ebf58)

Teraz je okrem iného aj najlepší čas na kúpu Windowsu 10. Na všetky operačné systémy Windows platí na Keysworlds zľava až do výšky 52 % z pôvodnej ceny. To znamená, že si môžete kúpiť originálny a lacný Windows 10 Pro za menej ako 10 eur.

Prečítajte si tiež  Bez AirTagu už ani na krok. Kúpte si ho v zľave za fantastickú cenu

58% zľava na Windows OS (kód kupónu: Edo52)

58% zľava na zaujímavé kancelárske balíky (kód kupónu: Ebf58)

Spoločnosť Keysworlds nepredáva len originálny Office alebo Windows ale aj množstvo iných softvérových nástrojov. Či už ide o programy série iObit alebo čokoľvek iné, vo všetkých prípadoch ušetríte desiatky či stovky EUR a naplno uspokojíte svoje potreby.

Ďalšie počítačové nástroje so zľavou (kód nie je potrebný)

Vzhľadom na stále rastúce výdavky a cenu ropy, ktoré sa v posledných rokoch dostali v dôsledku pandémie covid-19 a vojny na rekordnú úroveň sa snaží väčšina ľudí šetriť. Je preto potrebné nájsť skutočne lacných a hlavne spoľahlivých predajcov softvéru. Spoločnosť Keysworlds sľubuje 100 % záruku originality a okrem toho, že ponúka nízke ceny počas celého roka, často ponúka špeciálne akcie ako je tá dnešná! Najhorúcejšie produkty spoločnosti Microsoft môžete preto získať za mimoriadne nízke ceny!

Spoločnosť Keysworlds má profesionálny tím zákazníckeho servisu, ktorý poskytuje technickú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho spoločnosť Keysworlds ponúka doživotný popredajný servis produktov tak, ako sme už písali vyššie.

Ak sa chcete o spoločnosti Keysworlds dozvedieť viac, môžete navštíviť nielen jej webovú, ale tiež si prečítať reálne recenzie používateľov na Trustpilot!

Prečítajte si tiež  JBL PartyBox 110 kúpite výrazne lacnejšie. Rozozvučí každú párty a neublíži mu voda

Kontakt na spoločnosť Keysworlds: support@keysworlds.com

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJPlatená inzercia
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.