Pokiaľ radi nakupujete na internete, mali by ste vedieť, že teraz máte príležitosť získať profesionálny softvér pre váš počítač doslova za pár eur. V priebehu januára 2022 prebieha na internetovej stránke Keysbuff.com akcia, vďaka ktorej môžete získať nie len Windows 10 Pro alebo Home ale aj množstvo iných veľmi šikovných programov s vynikajúcim zvýhodnením.

Predajca vám navyše v spolupráci s našim portálom prináša ešte dodatočnú – 25 % zľavu s kódom SVS28, ktorú môžete uplatniť pri nižšie uvedených ponukách. A nezabudnite, akcia je časovo obmedzená, pričom platí len do konca mesiaca a tak by ste s ňou nemali váhať.

Windows 10 za perfektnú cenu

Office 2016 a 2019 taktiež s perfektným zvýhodnením 

Balíky Windows + Office s výhodnou zľavou 

Lacno kúpite aj Windows 11 či Office 2021

Ako nakupovať na Keysbuff.com 

Proces nákupu na internetovej stránke Keysbuff.com je veľmi jednoduchý. Najskôr sa musíte zaregistrovať a potom prihlásiť. Následne stačí kliknúť na tlačidlo Kúpiť teraz pri konkrétnom produkte, pričom nezabudnite zadať aj zľavový kupón SVS28. Odkaz na aktiváciu softvéru dostanete prostredníctvom e-mailu.

Ako aktivovať balíček Office? 

  1. Prejdite na oficiálnu stránku spoločnosti Microsoft (pre Office).
  2. Prihláste sa pomocou svojho Microsoft účtu (alebo si vytvorte nový profil ak účet nemáte).
  3. Zadajte zakúpený produktový kľúč do príslušného poľa (nájdete ho v e-maile od Keysbuff, ktorý ste dostali po nákupe).
  4. Po výbere jazyka a regiónu dokončite aktiváciu kliknutím na tlačidlo Ďalej.
  5. Teraz si môžete nainštalovať balíček Office do počítača.
Prečítajte si tiež  Windows 11 prichádza, vďaka čomu je Windows 10 ešte lacnejší!

Ako aktivovať Windows

  1. Stiahnite si Windows 10 na svoj počítač na tejto stránke.
  2. Postupujte podľa pokynov spoločnosti Microsoft.
  3. Akonáhle si operačný systém vypýta aktivačný kód, zadajte ho sem priamo z e-mailu, ktorý vám bol po zakúpení aktivačného kľúča poslaný od spoločnosti Keysbuff.
  4. Dokončite aktiváciu a operačný systém môžete používať.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTlačová správa
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.