Minecraft je jedna z tých hier, ktoré sa raz objavia a okamžite sa zapíšu do našej pamäti, pretože sú jednoducho legendárne. Práve preto vám túto hru asi nemusíme príliš predstavovať. Predstavíme vám však nehnuteľnosť, v ktorej si nažíva jeden z tvorcov tejto legendy. Tomuto sa hovorí, život, ako z Minecraft!

Marcusov vysnívaný dom!

Marcus Persson je 35 ročný vývojár, ktorý sa podieľal na vzniku legendárneho Minecraftu, ktorý bol odkúpený spoločnosťou Microsoft za neskutočných 2,5 miliardy amerických dolárov. Aj keď všetky peniaze nešli Marcusovi, bola to väčšina a je jasné, že si za túto väčšinu môže dokonca života robiť, čo sa mu len zachce. Práve preto sa rozhodol ako jednu z prvých vecí spraviť to najdôležitejšie. Rozhodol sa, že si zakúpi dom na veľmi exkluzívnej adrese priamo v Los Angeles. Jeho dom sa totiž nachádza na priamo v Beverly Hills a ponúka niečo, čo žiaden iný dom na danej adrese nie. Ponúka rozlohu až neskutočných 23 000 metrov štvorcových! Je to takmer neuveriteľné, no je to tak!

Bývanie

V takomto dome sa už musí teda žiť! Marcus má k dispozícií až 8 spální a 15 spŕch čo zanemená, že tu nikto nikdy nebude musieť čakať na to, aby sa umyl. Pokiaľ by Marcusovi nestačila klasická televízia alebo by ju jednoducho považoval za mainstream, k dispozícií má aj svoje vlastné súkromné kino! Okrem iného je tu aj obrovský bazén či množstvo barov, v ktorých nájdete len prémiový alkohol. Pokiaľ má Marcus veĺkú rodinu, všetkých si ich môže pozvať do svojho príbytku aby spolu s nimi oslávili napríklad Vianoce, veď jedálenský  stôl ponúka miesto pre 24 ľudí! Marcus sa o dom „bil“ ešte spolu s ďalšími dvoma kupcami, ktorý mali záujem. Boj však nakoniec vyhral po tom, čo predajcovi ponúkol platbu okamžite. Len tak pre zaujímavosť, cena domu vás určite neprekvapí. Stál rovných 70 000 000$ ale čo je to oproti tomu, čo má Marcus na svojej kreditnej karte však? Vďaka tomu, že si dom zakúpil a získal naozaj sídlo ako zo sna, stal sa aj susedom známych amerických celebrít, medzi ktoré patrí  napríklad aj taká Jennifer Aniston!

Prečítajte si tiež  Významný update Minecraftu pre iOS je tu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.