Ste šťastným majiteľom a slintáte po novom iPhone, no bojíte sa veľkého displeja a ergonómie jeho ovládania jednou rukou? V tom prípade máme pre vás riešenie, ktoré vás jednoznačne pobaví! Kúpte si umelý prst, ovládanie bude rázom ľahšie!

Umelý prst

No, zdá sa, že pokiaľ ide o pohodlnosť, ľudia sa v nej dokážu naozaj vynájsť! A to všetko dokonca aj za cenu, že budú vyzerať naozaj blbo! Tento najnovší výdobytok ľudstva je presne na to, aby ste vyriešili problém, keď máte väčší displej, ako prsty a nedočiahnete na jeho druhý koniec. Možno sa vám to bude zdať smiešne ale spoločnosť Thanko to zobrala úplne vážne a vytvorila niečo čo by mal mať každý správny majiteľ iPhonu 6/6 Plus navlečené na svojom prste!

670x277xYubi-Nobiiru
Vynaliezavosť je naozaj bez hraníc, minimálne pri tomto produkte! – svetapple.sk

Pôvod

Určite vás pri tomto skvelom nápade napadlo aj to, odkiaľ vlastne niečo také šialené môže pochádzať. 3..2..1, typovali ste správne, ide o Japonsko, kde podobných „srandičiek“ nájdeme naozaj veľa. Čo je však na tejto krajine zaujímavé je to, že obyvatelia podobné veci naozaj využívajú a tak to, čo sa pre nás zdá ako absolútna absurdnosť, je pre nich vec každodennej potreby.

800x800xumely-prst-iphone
Reklamný plagát – svetapple.sk

Ako to funguje?

Ako funguje táto „predlžovačka“? Celý predmet, alebo ako to vlastne nazvať, je vyrobený zo silikónu, ktorý je samozrejme telovej farby, aby si ľudia náhodou nevšimli, že máte obrý palec, (aj tak si to všimnú a budú sa ešte viac čudovať). Na silikóne, je špeciálne zakončenie vodivým materiálom, vďaka ktorému pôjde bezproblémovo ovládať kapacitný displej (taký aký má váš iPhone). Zdá sa, že výrobca to myslí smrteľne vážne, a preto si môžte tento „zlepšovák“ zakúpiť už dnes len za 13 $ priamo tu! 🙂 Tak nech vám padne na úžitok!

670x350xpanoram_p
Ideálne riešenie pre väčšie smartfóny! – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.