V súčasnej dobe môžme na zadnej strane okrem loga a samotného nápisu „iPhone“ nájsť aj rôzne značky, znázorňujúce certifikáty, ktorými daný výrobok prešiel. To sa však už čoskoro zmení!

FCC zmiernilo podmienky

Doteraz bolo jednou z hlavných podmienok to, aby boli tieto logá na viditeľnom mieste zariadenia. To sa však už čoskoro zmení z dôvodu, že FCC zmiernilo svoje podmienky a tak už budúca generácia iPhonu nebude musieť mať tieto označenia, ktoré mohli kaziť celkový minimalistický dizajn zariadenia. Dôvodom má byť údajne to, že nové zariadenia majú čoraz menej miesta na tieto logá a ich gravírovanie môže byť finančne náročné. Aj napriek tomu však musia byť digitálne umiestnené minimálne v tretej úrovni menu s tým, že ich umiestnenie bude vysvetlené v manuáli alebo na stránkach výrobcu!

original-iphone
Tieto značenia sa nesú s iPhonom už od jeho predstavenia v roku 2007 – svetapple.sk
images
Takéto logo bude zrejme na zadnej strane zariadenia minulosťou! – svetapple.sk

 

 

zdroj:macblog.sk

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.