Mobilný operačný systém iOS poznáme už 10 rokov a za túto poriadne dlhú dobu sa stihol vyvinúť na úplne inú úroveň. Apple ho veľmi rozšírilo a pridalo množstvo zaujímavých funkcií, ktoré používatelia roky potrebovali a žiadali o ne. Celý systém je ale zároveň jednoduchý. Tento fakt si drží už spomínaných 10 rokov. Existuje tu veľa vecí, ktoré ale nevieš a mal by si to zmeniť. Týchto 10 trikov je veľmi užitočných, pokiaľ vlastníš akékoľvek iOS zariadenie, nielen iPhone!

10 užitočných tipov pre ovládanie iPhonu!

iPhone je extrémne jednoduchý smartfón. Dokonca by sme sa možno nebáli označiť ho aj za jeden z najjednoduchších vôbec. Na to aby si zvládol základné úkony môžeš byť buď malé dieťa alebo pokojne aj postarší dôchodca. Apple myslí na všetkých. Pokročilejšie funckie pozná asi tiež úplne každý. Tak či onak, stále sú tu tipy a triky, ktoré ťa možno prekvapia a nič si z toho nerob, vôbec to nie je hanba. Triky prekvapili aj mňa a to používam iPhone 7 rokov.

- Reklama -

Následujúce video ich zozbieralo celkom 10, a tak sa môžeš pozrieť na to, čo všetko sa dá ešte s tvojim telefónom robiť a ty o tom nevieš. Triky sú užitočné aj po stránke času, nakoľko ťa naučia ovládať rôzne funkcie v telefóne iným spôsobom, ktorým to bude trvať kratšie. Celé video pre nás pripravila dobre známa redakcia 9to5mac.com, za čo im veľmi pekne ďakujeme. Tebe teraz už nezostáva nič iné, ako sa na pár minút posadiť, pozrieť si krátke video a následne skontrolovať, či je všetko tak, ako má byť aj v tvojom systéme iOS!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.