Apple neustále pracuje na svojej novej službe Apple TV+, aby získalo čo najväčší počet predplatiteľov po skončení skúšobného obdobia. Aj preto prichádza trailer na druhú sezónu seriálu Servant. Premiéry sa dočkáme už 15. januára 2021.

Servant – druhá séria

Tvorcovia Apple TV+ urobili kus poriadnej práce. Na začiatku sa obsah opieral o niekoľko pilotných projektov (The Morning Show, SEE, For All Mankind). Počas tohto roka ich však doplnilo viacero ďalších seriálov a filmov, ktoré stoja za pozretie (Defending Jacob, Greyhound, Ted Lasso).

Okrem avizovanej tvorby ďalších zaujímavých snímkov spoločnosť investuje aj do tvorby pokračovania tých súčasných. Servant možno nepatril medzi „pilotné projekty“, no aj tak bol divácky zaujímavý. Apple dokončuje druhú sezónu, ktorá sa dočkala oficiálneho traileru na YouTube.

Ako uvádzajú zahraničné média, opäť sa môžeme tešiť na 10 samostatných častí a každá z nich príde do služby v piatok. Premiéra prvej sezóny sa odohrala 28. novembra 2019. Pokračovania sa dočkáme 15. januára 2021. Mierne meškanie mohla spôsobiť pandémia koronavírusu alebo taktika spoločnosti Apple.

Ako iste viete, pôvodné predplatné (na 1 rok) sa predĺžilo o celé 3 mesiace. Používateľom skončí práve koncom januára 2021. Pokiaľ si chcú pozrieť ďalšie časti svojich obľúbených seriálov, nezostane im nič iné ako zaplatiť. Do komentára nám napíšte, ktorý seriál alebo film sa vám na Apple TV+ zapáčil najviac.

Prečítajte si tiež  Zabudnite na názov iPhone 14 Max. Takto sa bude volať nový model väčšieho iPhonu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.