Veľké spoločnosti radi robia menšie detaily, respektíve milé prekvapenia, ktoré majú trošku hlbší význam. V operačnom systéme iOS sa ich dá urobiť obrovské množstvo a dnes ti ukážeme 5 z nich, ktoré si môžeš odsledovať aj ty sám. Tu je 5 skrytých easter eggs, na ktoré sa možno pozeráš každý jeden deň, no nikdy ťa nenapadol ich hlbší význam:

51) Okulaire Steva Jobsa

- Reklama -1

Pokiaľ rád surfuješ na internete (čo predpokladáme, že určite robíš), určite si si niekedy chcel pridať stránku, na ktorú si nemal čas do sekcie „Na prečítanie“. Táto možnosť sa nachádza v dolnom ľavom rohu a na ikonke nájdeme staré okulaire. Ak si ale niekedy videl fotky Steva Jobsa, určite si si všimol, že práve takéto okuliare s okrúhlymi sklíčkami aj sám nosil. Ikonka bola údajne vymodelovaná presne podľa originálnej predlohy.

reading-list

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.