Veľké spoločnosti radi robia menšie detaily, respektíve milé prekvapenia, ktoré majú trošku hlbší význam. V operačnom systéme iOS sa ich dá urobiť obrovské množstvo a dnes ti ukážeme 5 z nich, ktoré si môžeš odsledovať aj ty sám. Tu je 5 skrytých easter eggs, na ktoré sa možno pozeráš každý jeden deň, no nikdy ťa nenapadol ich hlbší význam:

51) Okulaire Steva Jobsa

Pokiaľ rád surfuješ na internete (čo predpokladáme, že určite robíš), určite si si niekedy chcel pridať stránku, na ktorú si nemal čas do sekcie „Na prečítanie“. Táto možnosť sa nachádza v dolnom ľavom rohu a na ikonke nájdeme staré okulaire. Ak si ale niekedy videl fotky Steva Jobsa, určite si si všimol, že práve takéto okuliare s okrúhlymi sklíčkami aj sám nosil. Ikonka bola údajne vymodelovaná presne podľa originálnej predlohy.

reading-list

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.