Veľké spoločnosti radi robia menšie detaily, respektíve milé prekvapenia, ktoré majú trošku hlbší význam. V operačnom systéme iOS sa ich dá urobiť obrovské množstvo a dnes ti ukážeme 5 z nich, ktoré si môžeš odsledovať aj ty sám. Tu je 5 skrytých easter eggs, na ktoré sa možno pozeráš každý jeden deň, no nikdy ťa nenapadol ich hlbší význam:

42) Emoji knižka

Pokiaľ si sa niekedy pozrel na svojej Emoji klávesnici konkrétne na ikonku knihy, možno, že si si povšimol, že má v sebe ukrytý text. Nie, nie je to len taký náhodný text ale pochádza z kampane Think Different. Konkrétne ide o reklamu z roku 1997.

“Here’s to the crazy ones. The misfits. The rebels. The troublemakers. The round pegs in the square holes. The ones who see things differently. They’re not fond of rules. And they have no respect for the status quo. You can quote them, disagree with them, glorify or vilify them. About the only thing you can’t do is ignore them. Because they change things. They push the human race forward. And while some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”

Svetapple.sk

Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.