Veľké spoločnosti radi robia menšie detaily, respektíve milé prekvapenia, ktoré majú trošku hlbší význam. V operačnom systéme iOS sa ich dá urobiť obrovské množstvo a dnes ti ukážeme 5 z nich, ktoré si môžeš odsledovať aj ty sám. Tu je 5 skrytých easter eggs, na ktoré sa možno pozeráš každý jeden deň, no nikdy ťa nenapadol ich hlbší význam:

33) Siri

V Siri sa tiež nachádza niekoľko trefných easter eggov, ktoré vedia pobaviť. Opýtaj sa jej napríklad na otázku „What does the fox say“ a ona ti odpovie textom zo slávnej pesničky, ktorá pred pár rokmi obletela celý svet. Rovnako tak môžeš Siri požiadať, aby ti rozpovedala jej príbeh, môžeš jej skúsiť nadávať, prípadne sa jej opýtať na nejaké tie hlúpe otázky. Vždy ti na ne nejakým spôsobom galantne odpovie a odbije ťa.

Siri - svetpaple.sk

Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.