Už zajtra sa začínajú oficiálne predaje iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus na Slovensku. Apple sa samozrejme snaží predať čo najviac kusov tohto zariadenia, pretože je to jednoducho obrovský biznis. S tým sú ale spojené aj reklamy, ktoré musia upútať zákazníka. Tu je 8 dôvodov, prečo by si si mal kúpiť iPhone 8 (minimálne podľa samotného Applu).

Perfektná reklama

Hoci sa nemusí každému páčiť a ide skôr o subjektívny názor, chválime reklamu od Apple, pretože je svieža, jednoduchá a hlavne v nej nevidíme žiadne zbytočné presviedčanie o produkte formou zbytočných údajov či hovoreného slova. Reklama prináša len 8 dôvodov, prečo je iPhone 8 super a prečo by si si ho mal kúpiť. Niektoré inovácie, ktoré sú tu ale spomenuté už priniesol aj iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Aj to je možno dôvod, prečo ťa až tak nepresvedčí (ak vlastníš jeden z minuloročných modelov). Ak si ale majiteľom iPhonu 6S či staršieho iPhonu 6, možno by si mohol porozmýšľať nad výmenou.

- Reklama -

Kúpou modelu 8 určite nič nepokazíš. Je rovnako super ako X-ko ale to je ešte viacej cool a je vyslovene pre fajnšmekrov, čomu odpovedá aj finálna cenovka. Ak si myslíš, že „osmička“ je omnoho horšia, mýliš sa, len o proti modelom s označením 7 neprináša toľko vylepšení. Medzigeneračne to je ale takto skoro vždy!

https://youtu.be/uPCMjEsTHag

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.