Hľadáte AirPods, no nechcete do nich investovať príliš veľa peňazí? Máme pre vás riešenie. Spoločnosť Apple ešte stále ponúka aj AirPods 2 či AirPods 3, ktoré sú na trhu už nejaký ten piatok. Vďaka perfektným cenovým zvýhodneniam získate tieto zariadenia veľmi lacno. Je len na vás, ktoré si vyberiete.

Začnime s AirPods 2, ktoré majú klasický dizajn a perfektnú kompatibilitu s každým iPhonom. Aj keď už nepôsobia tak moderne ako nástupca, za cenu len 129 € je to skvelá alternatíva, na ktorej ušetríte. Zariadenie vydrží na jedno nabitie až 5 hodín a rovnako podporuje hlasový povel Hey Siri. Predstavené bolo v roku 2019. AirPods 2 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

AirPods 1 cena
Zdroj: Unsplash / Filipe Alves / Hamza NOUASRIA (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám zdajú AirPods 2 príliš staré, je to pochopiteľné. Našťastie tu ale máme riešenie v podobe AirPods 3, ktoré taktiež zoženiete v akcii. Tu už ušetríte aj oveľa viac peňazí.

Aby sme to priblížili, zatiaľ čo štandardná cena za AirPods 3 štartuje na úrovni 219 €, vy ich môžete získať už za 189 €. Na nákupe teda ušetríte cca 30 €, ktoré môžete investovať napríklad do ochranného puzdra, ktoré kúpite od 9,99 €.

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Ako bonus dávame do pozornosti, že za podobné peniaze ako AirPods 3 už zoženiete aj AirPods Pro 1. generácie. Keďže zariadenie dostalo v septembri nástupcu, dnes sa dopredávajú jeho skladové zásoby za bezkonkurenčné ceny.

Slúchadlá, ktoré sa ešte nedávno ponúkali za 289 € tak môžete získať už za cca 200 €, čo je šialené zvýhodnenie. Zároveň za ne zaplatíte iba o 12 € viac, než za AirPods 3, pričom dostanete podstatne viac technológie. AirPods Pro 1. generácie kúpite za najvýhodnejšiu cenu u týchto predajcov.

airpods pro 2019
AirPods Pro z roku 2019 / Foto: Unsplash (Daniel Romero)

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Zásadné zmeny v App Store môžu prísť už čoskoro. Apple v tomto prípade ťahá za kratší koniec
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here