Hľadáte AirPods, no nechcete do nich investovať príliš veľa peňazí? Máme pre vás riešenie. Spoločnosť Apple ešte stále ponúka aj AirPods 2 či AirPods 3, ktoré sú na trhu už nejaký ten piatok. Vďaka perfektným cenovým zvýhodneniam získate tieto zariadenia veľmi lacno. Je len na vás, ktoré si vyberiete.

Začnime s AirPods 2, ktoré majú klasický dizajn a perfektnú kompatibilitu s každým iPhonom. Aj keď už nepôsobia tak moderne ako nástupca, za cenu len 129 € je to skvelá alternatíva, na ktorej ušetríte. Zariadenie vydrží na jedno nabitie až 5 hodín a rovnako podporuje hlasový povel Hey Siri. Predstavené bolo v roku 2019. AirPods 2 kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

AirPods 1 cena
Zdroj: Unsplash / Filipe Alves / Hamza NOUASRIA (úprava redakcie)

Pokiaľ sa vám zdajú AirPods 2 príliš staré, je to pochopiteľné. Našťastie tu ale máme riešenie v podobe AirPods 3, ktoré taktiež zoženiete v akcii. Tu už ušetríte aj oveľa viac peňazí.

Aby sme to priblížili, zatiaľ čo štandardná cena za AirPods 3 štartuje na úrovni 219 €, vy ich môžete získať už za 189 €. Na nákupe teda ušetríte cca 30 €, ktoré môžete investovať napríklad do ochranného puzdra, ktoré kúpite od 9,99 €.

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Ako bonus dávame do pozornosti, že za podobné peniaze ako AirPods 3 už zoženiete aj AirPods Pro 1. generácie. Keďže zariadenie dostalo v septembri nástupcu, dnes sa dopredávajú jeho skladové zásoby za bezkonkurenčné ceny.

Slúchadlá, ktoré sa ešte nedávno ponúkali za 289 € tak môžete získať už za cca 200 €, čo je šialené zvýhodnenie. Zároveň za ne zaplatíte iba o 12 € viac, než za AirPods 3, pričom dostanete podstatne viac technológie. AirPods Pro 1. generácie kúpite za najvýhodnejšiu cenu u týchto predajcov.

airpods pro 2019
AirPods Pro z roku 2019 / Foto: Unsplash (Daniel Romero)

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.