Pokiaľ sa chystáte na nákup úplne nových AirPods 3. generácie, ktoré sú už dostupné v predpredaji a prvé zásielky dorazia ku svojim zákazníkom 26. októbra, mali by ste vedieť, že s niektorými staršími produktami nemusia byť kompatibilné.

Apple toto zariadenie vybavilo mnohými špičkovými funkciami a hlavne mu osviežilo dizajn, vďaka čomu sa mierne podobá na AirPods Pro avšak bez klasických silikónových špuntov do uší. AirPods 3 sú verné jednoduchšiemu „plastovému“ riešeniu.

No a ak sa pýtate, prečo ich už niektoré iPhony nepodporujú, odpoveď je úplne jednoduchá. Zariadenie vyžaduje na svoje fungovanie minimálne iOS 13 a novší a teda dnes už dvojročný operačný systém, ktorého podpory sa musel vzdať iPhone 6/iPhone 6 Plus a každý starší model.

Rovnaký osud postihol aj niektoré iPady, ako je napríklad iPad Air 1. generácie, iPad mini 3. generácie a staršie či iPod Touch 6. generácie.

AirPods a ich nová cena 

Novinka bola predstavená na včerajšom evente a jej cena sa má na slovenskom trhu pohybovať na úrovni 199,00 €.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 (60 Hz) vs iPhone 13 Pro (120 Hz) - Rozdiel vo výdrži batérie vás šokuje!

Zároveň však Apple ponechalo v predaji aj AirPods 2. generácie, ktoré budú po novom štartovať na úrovni 149,00 €. AirPods Pro sú k dispozícii potom za 279,00 € a AirPods Max za 629,00 €.

Dajte nám vedieť do komentára, aké slúchadlá používate a či zvažujete prechod na nové AirPods 3. Tešíme sa na všetky vaše názory a postrehy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here