AirPods sú najpredávanejšie bezdrôtové slúchadlá na svete. Ak si ich chcete vyskúšať na vlastnej koži, teraz na to máte jedinešnú príležitosť. Vynikajúce AirPods 3 s MagSafe nabíjacím puzdrom si teraz môžete zaobstarať za veľmi výhodnú cenu. Budete ich milovať.

Zariadenie má ergonomický dizajn, ktorý vás nebude tlačiť v ušiach ani po hodinách nosenia. Taktiež disponuje fantastickým zvukom, ktorý si užijete pri svojich obľbených skladbách a filmoch. Pomáha tomu adaptívny ekvalizér či funkcia priestorového prehrávania. AirPods 3 tiež majú dotykové ovládanie, automatickú detekciu ucha, vďaka ktorej vedia automaticky spustiť / zastaviť prehrávanie na základe toho, či ich práve používate, alebo nie.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá štandardne začína na hranici 219 €, čo pochopiteľne nie je úplne málo. Dobrou správou ale je, že AirPods 3 s podporou MagSafe nabíjania teraz kúpite oveľa výhodnejšie, po kliknutí na tento odkaz len za 157 €. Nevieme vám ale povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Aj preto sa radšej poponáhľajte.

AirPods 3
Zdroj: YouTube / lukasfronk / Unsplash / Vựa Táo (úprava redakcie)

AirPods 3 majú samozrejme špičkovú konektivitu s ostatnými Apple zariadeniami. Keď ich priložíte ku iPhonu, vyskočí vám na obrazovke interaktívne pop-up okno, cez ktoré si zariadenie spárujete so svojim iCloud účtom. Potom môžete využívať jeho fantastické funkcie naprieč celým ekosystémom.

V AirPods 3 sa samozrejme nachádzajú aj kvalitné mikrofóny, aby sa vám so slúchadlami dobre telefonovalo. Využijete to aj pri face time hovoroch, prípadne v iných komunikačných apkách. Na záver ešte treba spomenúť certifikáciu IPX4, vďaka čomu im neublíži voda či dlhú výdrž batérie. Spolu s puzdrom je to až 30 hodín prehrávania na jedno nabitie. Samotné slúchadlá vydržia potom 6 hodín na jedno nabitie. Ak sa vám teda AirPods 3 páčia a pozdávajú, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 157 €. Z vlastných skúsenosti vieme, že sa to oplatí.

A ak si slúchadla kúpite a budete hľadať kvalitné a odolné silikónové puzdro, na Loopi.sk ich máme pre AirPods 3 aj AirPods 2 za fantastickú cenu. Rovnako potešíme aj majiteľov AirPods Pro 1. generácie.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi
Prečítajte si tiež  Ktorá reklama bola najlepšia? (1/3)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -