AirPods 3

Internetový portál 52Audio zverejnil ďalšie zábery očakávaných slúchadiel AirPods 3. generácie, ktoré by sa mali predstaviť už 23. marca 2021 na prvom tohtoročnom Apple online evente.

Jeden z najpresnejších leakerov Kang (presnosť 97,8%) včera uviedol, že zariadenie je vyrobené a pripravené na odoslanie k zákazníkom a v Cupertine už len čakajú na vhodnú chvíľu, kedy by ho mohli odhaliť pred celým svetom.

- Reklama -

AirPods 3 sa budú držať tradície a neposkytnú silikónové štuple po vzore AirPods Pro (ich recenziu nájdete tu). Používatelia sa ale môžu tešiť na celkom nový tvar a dizajn, ktorý bol inšpirovaný práve drahším modelom.

Nabíjacie stonky sa skrátia a slúchadlo bude oblejšie, čo zabezpečí pohodlnejšie používanie a menej vypadávania počas športu alebo iných aktivít. S tým mávali štandardné AirPods 1 alebo AirPods 2 problém.

Slúchadlá pravdepodobne ponúknu rovnakú výdrž batérie ako predchodca a to iste platí aj o nabíjacom puzdre. Niektoré úniky dokonca naznačujú, že by sa výdrž mohla predĺžiť, no podľa nás je to nepravdepodobné, nakoľko Apple umiestňuje akumulátory do stoniek a tie budú mierne skrátené. Nechajme sa prekvapiť.

Čo sa týka špeciálnych funkcií a technológií, v AirPods 3. generácie nebude ANC (aktívna redukcia hluku), no technologický gigant by mohol pridať aspoň “transparentný posluch”. Ten je na AirPods Pro veľmi obľúbený.

Napíšte nám do komentára, čo hovoríte na dizajn AirPods 3 a či by ste ich boli ochotní vymeniť za aktuálnu generáciu AirPods 2 alebo staršie AirPods 1. Tešíme sa na vaše reakcie.

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here