AirPods 3 sú pripravené na odoslanie k zákazníkom

Takéto tvrdenie je síce veľmi odvážne, no postaral sa oň známy leaker Kang, ktorý sa hrdí presnosťou únikov na úrovni 97,8%. Len tak pre predstavu, zo 134 únikov sa mýlil iba trikrát a tak mu plne dôverujeme.

Vo svojom poslednom príspevku na čínskej sociálnej sieti Weibo doslova napísal, že slúchadlá AirPods 3 sú dokončené a v podstate len čakajú, kedy sa začnú rozosielať ku prvým zákazníkom.

Leaker vo svojej krátkej správe tiež uviedol, že ich predstavenie prebehne na najbližšom Apple online evente, ktorý sa má uskutočniť 23. marca 2021. Okrem AirPods 3 tu uvidíme napríklad aj nový iPad Pro 11″/12,9″, možno nový iPad mini a sledovacie prívesky AirTag.

Čo sa týka samotných AirPods tretej generácie, ich uniknutý dizajn nám naznačil, že sa môžeme tešiť na podobné tvary, aké ponúka prémiový model AirPods Pro (ich recenziu nájdete tu).

Používatelia žiaľ musia zabudnúť na silikónové štuple alebo funkciu aktívneho potláčania okolitých zvukov. Šepká sa však, že by sa do AirPods 3 mohla dostať funkcia transparentného posluchu, ktorú mnohí označujú za dokonalú technológiu. Nechajme sa teda prekvapiť.

Z nášho pohľadu je predstavenie nových slúchadiel vysoko pravdepodobné, nakoľko menšieho upgradu pôvodných AirPods z roku 2016, sme sa dočkali presne pred dvoma rokmi (kedy prišli AirPods 2). Po takejto dobe si zákazníci zaslúžia opäť niečo nové a početné množstvo únikov naznačuje, že AirPods 3 už klopú na dvere. Tešíte sa?

Prečítajte si tiež  Chcete využívať funkciu Universal Control? Presvedčte sa, že vaše zariadenia spĺňajú túto podmienku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here