AirPods sú slúchadlá, ktoré keď raz vyskúšate, budete ich milovať. Majú vynikajúci ergonomický dizajn, kvalitné prehrávanie zvuku a tiež špičkovú kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami. Dnes máte šancu získať AirPods po zľave za veľmi výhodnú cenu. Za takéto peniaze sa ich nákup jednoznačne oplatí.

Bezdrôtové slúchadlá od Apple boli navrhnuté tak, aby pohodlne zapadli do každého ucha a navyše ho dokázali detegovať. To znamená, že keď si ich doň vložíte, aktivuje sa prehrávanie a naopak, keď si ich vyberiete, automaticky sa zastaví. AirPods majú aj dotykové stopky na ovládanie prehrávača a ponúkajú priestorový zvuk, ktorý oceníte ako pri hudbe, tak aj pri sledovaní filmov. Samozrejmosťou je aj pop-up okno na veľmi rýchle párovanie s akýmkoľvek iOS zariadení. AirPods stačí priložiť ku iPhonu, potvrdiť jedno okno a o zvyšok sa postará softvér.

Čo sa týka ceny, AirPods boli vždy drahé slúchadlá. Za základný model si Apple pýta poriadne mastných 159 €, avšak vy môžete výrazne ušetriť. Po kliknutí na tento odkaz totiž AirPods kúpite len za 100,95 €, vďaka čomu vám k dobru ostane skoro 60 €. AirPods sa vám pri tom nehodia len na počúvanie hudby, alebo sledovanie filmov, ale vďaka kvalitným vstavaným mikrofónom ich môžete využívať ako alternatívu za handsfree. Ľudia cez ne veľmi radi telefonujú lebo je to pohodlné.

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Nároční spotrebitelia tiež ocenia prítomnosť 24 hodinovej výdrže batérie na jedno nabitie, pričom samotné slúchadlá mimo puzdra zvládnu až 5 hodín. Okrem toho sa môžete spoľahnúť aj na podporu služby Nájsť (Find My), cez ktorú si viete zobraziť poslednú polohu slúchadiel na mape, prípadne v nich na diaľku prehrať silný zvuk,

Ak sa vám teda toto zariadenie páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 100,95 €. Okrem kvalitného zvuku budete doslova milovať aj to, ako jednoducho sa v kombinácii s ostatnými iOS zariadeniami používa.

A ak si budete chcieť kúpiť aj silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete hneď v niekoľkých prevedeniach za fantastickú cenu. Tak na čo ešte čakáte?

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Amazfit GTS 4 imitujú Apple Watch. Po zľave ich kúpite veľmi lacno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -