V čase, keď spoločnosť Apple predstavila AirPods Max prekvapila celý svet. Toto zariadenie prišlo na trh so svojim exkluzívnym dizajnom už v roku 2020 a dodnes patrí medzi vyhľadávaný tovar medzi fanúšikmi technologického giganta. Problémom je ale cena, ktorá na Slovensku štartuje od 629 €. u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple už od 474 €. Slúchadlá klesli na cenové dno.

Zariadenie začína na sume iba 434,5 € ako úplne nové, čo je cenové zvýhodnenie takmer 200 €. Na produkt sa samozrejme vzťahuje plnohodnotná 24 mesačná záruka a ak si ho kúpite na firmu, získať ho môžete už za necelých 370 € bez DPH.

A pokiaľ by sa vám tento predajca nepozdával, prípadne by ste chceli inú farbu, najlacnejšie AirPods Max kúpite u autorizovaného predajcu spoločnosti Apple už od 474 €. Stále ide o zľavu na úrovni 155 €.

Netreba zabúdať, že aj keď ide o veľmi drahý výrobok, ktorý svojou základnou cenou prekonáva aj iPhone SE 2022 s 5G, stále má čo ponúknuť svojej cieľovej skupine. V prvom rade je to mimoriadne kvalitné audio, ktoré ocení úplne každý.

V druhom rade však získate pohodlnú kompatibilitu so zvyšnými Apple zariadeniami, viaceré režimy počúvania, prémiový hliníkový dizajn či celodennú výdrž batérie na jedno nabitie.

AirPods Max sú navyše skonštruované tak, aby sa ich čelenka dala prispôsobiť všetkým tvarom hlavy. Ich nosenie je teda jednoduché a hlavne veľmi pohodlné, čo sa o viacerých konkurenčných výrobkoch povedať nedá.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Zmena, ktorá vás zrejme nepoteší. Do App Store už čoskoro zavítajú ďalšie reklamy
Môže ťa zaujímať
- Reklama -