AirPods Max sú tým najlepším hudobným zariadením, aké má dnes spoločnosť Apple v ponuke. K dispozícii majú špičkové prehrávanie skladieb a rovnako tak perfektnú kompatibilitu s iPhonom či Macom.

Problémom je ale cena, ktorú Apple stanovilo na 629 €. Dnes vám však ukážeme e-shop, v ktorom získate AirPods Max vo výraznej zľave. Ušetríte skoro 180 €.

- Reklama -

Na základe nášho prieskumu sme zistili, že náhlavné bezdrôtové slúchadlá získate na Slovensku najlacnejšie od 454,50 € ako nové s 24 mesačnou zárukou. Zariadenie je navyše na sklade, takže ho môžete získať hneď. Problémom ale môže byť farba, ktorá je ružová a to niektorým zákazníkom bude prekážať. AirPods Max kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak by ste chceli iné prevedenie, pripravte sa, že zaplatíte výrazne viac. Za zelené AirPods Max je to napríklad ešte stále prijateľných 507,96 € a za modré AirPods Max až 559 €, čo už je dosť výrazný príplatok.

AirPods Max nasivetené zaujímavým spôsobom
Zdroj: Unsplash / Ervo Rocks

A ak sa pýtate, či to stojí za to, naša odpoveď znie áno. AirPods Max sú skutočne slúchadlá, ktorých kvality budete pociťovať každý deň. Majú špeciálny mechanizmus na čelenke, vďaka ktorému vám perfektne sadnú na hlavu a ani po hodinách používania nepocítite tlačenie. Navyše, ak by vám nevadila červená / ružová farba, získať ich môžete extrémne lacno. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.