AirPods Max sú tým najlepším hudobným zariadením, aké má dnes spoločnosť Apple v ponuke. K dispozícii majú špičkové prehrávanie skladieb a rovnako tak perfektnú kompatibilitu s iPhonom či Macom.

Problémom je ale cena, ktorú Apple stanovilo na 629 €. Dnes vám však ukážeme e-shop, v ktorom získate AirPods Max vo výraznej zľave. Ušetríte skoro 180 €.

Na základe nášho prieskumu sme zistili, že náhlavné bezdrôtové slúchadlá získate na Slovensku najlacnejšie od 454,50 € ako nové s 24 mesačnou zárukou. Zariadenie je navyše na sklade, takže ho môžete získať hneď. Problémom ale môže byť farba, ktorá je ružová a to niektorým zákazníkom bude prekážať. AirPods Max kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak by ste chceli iné prevedenie, pripravte sa, že zaplatíte výrazne viac. Za zelené AirPods Max je to napríklad ešte stále prijateľných 507,96 € a za modré AirPods Max až 559 €, čo už je dosť výrazný príplatok.

AirPods Max nasivetené zaujímavým spôsobom
Zdroj: Unsplash / Ervo Rocks

A ak sa pýtate, či to stojí za to, naša odpoveď znie áno. AirPods Max sú skutočne slúchadlá, ktorých kvality budete pociťovať každý deň. Majú špeciálny mechanizmus na čelenke, vďaka ktorému vám perfektne sadnú na hlavu a ani po hodinách používania nepocítite tlačenie. Navyše, ak by vám nevadila červená / ružová farba, získať ich môžete extrémne lacno. Tak na čo ešte čakáte?

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Kúpiť si GoPro Hero 10 Black sa teraz extrémne oplatí. Po zľave je za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -