Prvé AirPods od Apple boli predstavené ešte v roku 2016 a odvtedy navždy zmenili spôsob, akým komunikujeme či počúvame hudbu. Tento extrémne populárny produkt dostal v roku 2019 druhú generáciu, ktorá získala niekoľko upgradov. Vylepšil sa napríklad procesor – z čipu W1 na H1, výdrž batérie o 1 hodinu a pribudla aj podpora štandardu Bluetooth 5.0, namiesto Bluetooth 4.2. Dnes ho kúpite veľmi výhodne v akcii.

Hoci je pravda, že AirPods 2. generácie už nie sú najnovšie, ak si ich zaobstaráte, určite vás nesklamú. Veď aj spoločnosť Apple ich stále ponúka vo svojom Apple Store. Úplne nové slúchadlá teraz navyše môžete získať len za 129 eur (179,00 €) s 24 mesačnou zárukou, čo je vynikajúca cena. AirPods 2 kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

AirPods 3 kúpite za 179 eur

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Aby sa nezabudlo, spoločnosť Apple minulý rok predstavila aj tretiu generáciu AirPods, ktorá prišla s mnohými zmenami, ako je napríklad priestorové audio, ešte lepšia výdrž batérie, adaptívny ekvalizér či dizajn, ktorý je odolný voči vode a potu. Za modernejšie AirPods 3 si ale pochopiteľne priplatíte viac, pričom ich cena po zľave začína na úrovni 179 eur (199,00 €).

AirPods Pro 1 kúpite za 205 eur

Na záver musíme spomenúť aj TOP model AirPods Pro, ktorý vám ponúkne oveľa viac vychytávok, ako napríklad transparentný posluch alebo aktívnu redukciu šumu (ACN). Keďže je toto zariadenie na trhu už od roku 2019 (s tichou aktualizáciou v roku 2021), zakúpite ho aj za 205 eur (279,00 €). Nástupca so 100 eurovým príplatkom sa z nášho pohľadu zatiaľ neoplatí. AirPods Pro kúpite za najlepšiu cenu u týchto predajcov.

Ak ale nie ste veľmi nároční poslucháči a vystačíte si aj so štandardným prehrávaním hudby, základné AirPods 2. generácie za 129,00 € budú skvelým výberom. Nakoľko však nevieme, dokedy bude táto ponuka platná, nemali by ste váhať. Vypršať môže už v najbližších dňoch či hodinách.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Huawei Watch GT4 kúpite po zľave za veľmi výhodnú cenu: Je to konkurent Apple Watch
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here