Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2 od spoločnosti Apple patria objektívne medzi to najlepšie, čo si môžete aktuálne na trhu s týmito zariadeniami vybrať. Majú fantastický zvuk, rôzne režimy, sú dostatočne odolné a hlavne ich teraz viete kúpiť za veľmi výhodnú cenu, v rámci ktorej ušetríte.

AirPods Pro 2 sú k dispozícii od roku 2022 a v porovnaní s predchodcom dostali dvakrát výkonnejšie ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov), jemne prepracovanú konštrukciu a tiež vylepšené nabíjacie puzdro, ktoré je odolné voči vode v rámci normy IPX7, ponúka vstavaný reproduktor či dokonca podporu funkcie Precision Finding, pre jednoduchú a veľmi presnú lokalizáciu. No a aká je cena?

AirPods Pro 2. generácie vstúpili do predaja minulý rok za 299 €. Ich cena bola teda poriadne vysoká no ani to neodradilo záujemcov od toho, aby si ich zaobstarali. Teraz je však príležitosť na nákup ešte výhodnejšia, pretože AirPods Pro 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 235 €. Ide o produkt, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť niekoľko dlhých rokov. Garantujeme vám, že túto investíciu nebudete ľutovať.

Aby toho nebolo málo, AirPods Pro 2 majú podporu transparentného posluchu, môžete ich používať ako handsfree, automaticky dokáže detegovať vaše ucho a dokonca si cez ich nabíjacie stopky, v ktorých sú dotykové senzory môžete konečne upravovať hlasitosť. To na staršom modeli nebolo možné.

AirPods Pro 2
Zdroj: YouTube / 钟文泽

A hoci je pravda, že AirPods Pro 2 prešli v roku 2023 miernym upgradom, v rámci ktorého do nich spoločnosť Apple vložila USB-C port namiesto Lightning konektora a tiež zlepšila ich odolnosť, nakoľko už spĺňajú normu iP67 (odolajú aj prachu), za aktualizovaný model zaplatíte výrazne viac. Apple ho štandardne ponúka za 279 €, avšak po kliknutí na tento odkaz sa dá zohnať už za 267 €.

Rozhodnutie, pre ktoré AirPods Pro 2 sa napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás. Každopádne vám môžeme garantovať, že chybu neurobíte výberom ani jedného modelu z tejto dvojice. Ide už len o to, či preferujete skôr Lightning alebo USB-C a či ste za to ochotní priplatiť cca 30 €.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 príde v septembri. Ďalší zdroj potvrdil väčšiu batériu!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -